Bookmark and Share

پناهندگی با ورود قانونی

بسیاری از افراد از دولت کانادا تقاضای اقامت دائم از طریق پناهندگی میکنند. این نوع پرونده ها در هر مرحله از زمان دستخوش شرایط و روابط سیاسی و اجتماعی کشور مبداء و برداشت کانادا و قانون گذاران از این مسائل میشود .
پناهندگی میتواند از داخل یا خارج کانادا تقاضا شود و یا پناهنده میتواند اسپانسر شود!

پناهندگی با ورود قانونی

پستتوسط PEJMAN » پنج شنبه آگوست 23, 2012 10:01 am

درود بر شما من اگر به صورت قانونی بتونم به فرودگاه کانادا بیام
و آنجا درخواست پناهندگی کنم آیا شما می توانید من را در این زمینه همراهی کنید
وکیل و مشاوره
در ضمن اگر ممکن است هزینه ها رو هم بفرمایید
دلیل های من تغییر دین از اسلام به مسیحیت و همچنین فعالیت های دیگر می باشد
البته مدارک رسمی برای ادعای خود ندارم
سن من 30 و همچنین تحصلات فوق دیپلم درشته فن آوری اطلاعات هست
نماد کاربر
PEJMAN

Re: پناهندگی با ورود قانونی

پستتوسط مهمان » پنج شنبه آگوست 23, 2012 10:06 am

سلام
هر شخصی در خاک کانادا حق دارد تقاضای پناهندگی کند. بجز موارد خاص. مشاورین و وکلای مجاز قادر به دفاع از حقوق شما در کانادا میباشند. هزینه های کار بستگی به پیچیدگی پرونده، تجربه و تخصص وکیل و شهرت قانونی او دارد. منظور شما از فعالیت های دیگر چیست؟ بدون ارائه مدارکی که حد اقل شرایط شما را توجیه کند، در بهترین حالت شانس کمی برای موفقیت وجود دارد. سن و تحصیلات شما دخالت زیادی در دلیل پناهندگی شما نخواهند داشت.
نماد کاربر
مهمان

پستتوسط admin » چهارشنبه سپتامبر 26, 2012 5:42 pm

دوستی نوشته:
salam dooste aziz,
man ghasde kharej shodan az iran va raftan be canada ra daram.albate ba visaye turisti.
va be mahze residan ghasde panahandegi daram.aya sharayet hamchenan mesle sabegh hast?
aya hanooz panahande migiran?chetor mibayest vakile monaseb peyda konam?
aya bayad dar camp basham ya mitoonam beram pishe doostam?
mamnoon misham agar pasokh bedin
merc
جواب:
منظور شما رو از "آیا هنوز مثل سابق هست؟" متوجه نمیشم، مگر سابقه تقاضای پناهندگی در کانادا دارید؟ شرایط دائماً در حال تغییر است و ارائه توضیح در مورد آن از حوصله این تالار خارج است. رجوع کنید به سایت اداره مهاجرت کانادا. هنوز کانادا پناهنده قبول میکنه بله، با شرایط ویژه! میتونید به محض ورود به کانادا با ما تماس بگیرید و از خدمات یکی از بهترین وکلای مهاجرت کانادا استفاده کنید. کمپ وجود نداره، در شرایط خاص شاید شما در بازداشتگاه به مدت نامعلوم بمونید ولی این بستگی داره شما کی هستید و چطور به کانادا میایید و خیلی موارد دیگر.
امیدوارم پاسخ سئوالاتتون رو داده باشم
نماد کاربر
admin
Site Admin

تاريخ عضويت: چهارشنبه نوامبر 11, 2009 10:10 am

پستتوسط ahmadi » دوشنبه اکتبر 22, 2012 10:07 am

خواستم بدونم میتونم به طریق قانونی مثلا به عنوان توریست یا شرکت دریک سمینار وارد کانادا شم و تقاضای بناهندکی کنم؟
هزینه وکیل و کل هزینه ها چقدر پام درمیاد؟وچقدر میتونم رو این کار اطمینان داشته باشم؟البته دلایلی دارم که میتونم ثابت کنم در خطرم.مثل تغییر دین و...
سپاس
نماد کاربر
ahmadi

پستتوسط admin » دوشنبه اکتبر 22, 2012 10:13 am

در مورد قسمت اول سئوالتان، رجوع شود به مطالب بالا، هزینه مشاوره یا وکالت بستگی به فاکتور های زیادی دارد که پیش بینی آن امکان پذیر نیست. ولی بصورت عمومی این هزینه میتواند از 5000 دلار تا 15000 دلار کانادا متغیر باشد.
نماد کاربر
admin
Site Admin

پستتوسط Maryam » يکشنبه آگوست 20, 2017 3:54 pm

سلام من برادري دارم كه در تركيه اقامت يك ساله داره و يك ماه در آنجا زندگي ميكنه ، وكيلي پيدا شده آنجا كه ميگه با ١١ هزار دلار من تو رو به كانادا ميرسونم
ويزاي كه اين اقاي وكيل ميخواد براي برادرم بگيريد ويزا ٥ ساله كانادا هست و به برادرم گفتند با ورود به فرودگاه كانادا پاسپورت خود را پاره كن و إعلام پناهندگي كن
و در كانادا شما به عنوان پناهنده قبول ميشي و خانه مستقل بهت ميدن و ماهيانه ٩٠٠$ برا خرج زندگي به اضافه هزينه خوراك
لطفا ميشه راهنمايي كنيد كه اينا اين كار امكان پذير است يا نه ؟؟؟ ممنون
در ضمن من و پدر و مادرم در امريكا اقامت داريم و گرين كارت داريم
ولي چون برادرم متأهل بوده است نتوانستم برايش درخواست ويزا بدهم
برادرم در خال حاضر تنها در تركيه است و با همسرش ديگر زندگي نميكند ولي بصورت قانوني از هم جدا نشده اند
نماد کاربر
Maryam

پستتوسط admin » شنبه سپتامبر 30, 2017 9:51 am

[quote="Maryam"]سلام من برادري دارم كه در تركيه اقامت يك ساله داره و يك ماه در آنجا زندگي ميكنه ، وكيلي پيدا شده آنجا كه ميگه با ١١ هزار دلار من تو رو به كانادا ميرسونم
ويزاي كه اين اقاي وكيل ميخواد براي برادرم بگيريد ويزا ٥ ساله كانادا هست و به برادرم گفتند با ورود به فرودگاه كانادا پاسپورت خود را پاره كن و إعلام پناهندگي كن
و در كانادا شما به عنوان پناهنده قبول ميشي و خانه مستقل بهت ميدن و ماهيانه ٩٠٠$ برا خرج زندگي به اضافه هزينه خوراك
لطفا ميشه راهنمايي كنيد كه اينا اين كار امكان پذير است يا نه ؟؟؟ ممنون
در ضمن من و پدر و مادرم در امريكا اقامت داريم و گرين كارت داريم
ولي چون برادرم متأهل بوده است نتوانستم برايش درخواست ويزا بدهم
برادرم در خال حاضر تنها در تركيه است و با همسرش ديگر زندگي نميكند ولي بصورت قانوني از هم جدا نشده اند[/quote]

متاسفانه بسیارند افراد بی خردی که خود را به عنوان وکیل معرفی میکنند و اطلاعات کاملا غلط به مردم میدهند صرفا جهت سود جویی....
نماد کاربر
admin
Site Admin

بازگشت به پناهندگی و مهاجرت

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Google [Bot] و 2 مهمان

Bridge by mehdiplugins.com